درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم
لوگو عمارت ورسای

Chateau de Versailles

باغ تالار شاتو دُ ورسای

تخفیف ویژه لحظه آخری 10 تا 20 درصدی و بدون ورودی برای تاریخ های باقیمانده بهمن و اسفند

چرا مراسم خود را در باغ تالار برگزار کنیم؟

باغ‌ها از دیرباز برای هنرمندان، شاعران، عاشقان و نویسندگان یک منبع الهامات خلاقانه و عاشقانه بوده‌اند. تزیینات گل و طبیعت موجود در چشم‌انداز غنی یک باغ به‌طور غریزی خود را به سمت ایجاد فضایی زیبا و مجلل وامی‌دارد. پس منطقی است، وقتی مهم‌ترین مراسم خود را در پیش دارید و می‌خواهید بسیار عاشقانه به نظر برسد؛ باغ تالار را انتخاب کنید.

باغ تالار عروسی این امکان را می‌دهد که از فضای شهری فرار کرده و به مکانی پر از آرامش دست‌یابید. باغ تالارهای عروسی اغلب در عمارتی بزرگ و زیبا با شکوفه‌های فراوان در باغ، مسیرهای پرشور، برگ‌های سرسبز، چمن‌های آراسته و فضاهای سبز چشمگیر واقع‌شده است، باغ تالار چندین مزیت کلیدی را نسبت به تالار برای زوج‌ها به همراه خواهد داشت که در این مقاله از مجموعه ورسای ما می‌خواهیم گریزی به آن بزنیم و بررسی کنیم که چرا مراسم خود را در باغ تالار برگزار کنید؟

چرا مراسم خود را در باغ تالار برگزار کنید؟

با فکر کردن درباره محدودیت‌های یک تالار، زوج‌هایی که یک مراسم در باغ تالار را انتخاب می‌کنند، می‌توانند منتظر مزایای زیر باشند:

  • انواع گزینه برای انتخاب مکان مراسم و تعدد آن
  • فضای خیره کننده
  • عکس‌برداری‌های جذاب هم در مراسمشان و هم در فرمالیته
  • استفاده از فضای باغ
  • گزینه‌های مقرون به صرفه
  • استفاده از درختان بلند و سر سبز

در باغ تالارها بخصوص در شش ماه اول سال یعنی بهار و تابستان شما زیر سایه این درختان بسیار می‌توانید لذت ببرید و از فضایی که به وجود می‌آورند کیف کنید! البته این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از مراسم بررسی کنید که باغ تالار شما چمن‌ها را در صبح روز عروسی شما چمن‌زنی می‌کند تا از هرگونه برگ و چوب سرگردان جلوگیری شود. این کار باعث می‌شود فضایی بسیار زیبا در اختیار داشته باشید.

یک باغ تالار زیبا

  • آب و هوای عالی و مطلوب

به‌طور کلی باغ تالارها از وجود آب‌وهوای بسیار خوبی برخوردارند دلیل آن هم موقعیت جغرافیایی بسیار خوب و فضای باغی است که دارند یعنی شما شانس برگزاری یک مراسم زیبا با آب و هوایی مطلوب را در باغ تالارها دارید.

البته هیچ عروسی نمی‌خواهد در عروسی خود با باران یا آب‌وهوای نامناسب سرگرم شود. متأسفانه واقعیت این است که حتی با در نظر گرفتن برنامه‌ریزی‌ها، خشک‌ترین ماه‌های سال باز هم می‌تواند گاهی اوقات ابرهای بارانی و شرایط غیر فصلی ایجاد شود. پس درصورتی‌که این مورد پیش آید بهتر است با مجموعه هماهنگ شوید که چه برنامه‌هایی در این صورت دارند.

استفاده ار باغ تالار زیبا

  • عکاسی (نور طبیعی باغ بهترین دوست شماست)

نور طبیعی در کنار سبزه‌های زیبا، رؤیای یک عکاس است. درباره باغ تالاری که مراسم خود را در آن برگزار می‌کنید تحقیق کنید. با گرفتن تصاویری در کنار یا جلوی شکوفه‌ها یا شاخ و برگ‌های هم‌رنگ در باغ می‌توانید پیش از مراسم عروسی یا فرمالیته از گرفتن عکس‌هایی جذاب و ناب اطمینان حاصل کنید.

به شما با انتخاب باغ تالار این فرصت را خواهید داشت که هم یک آلبوم عروسی خیره‌کننده داشته باشید و هم از اوقاتی خوش با مهمانان خود لذت ببرید.

  • استفاده ار فضای باغ زیبا

یکی از مزایای غیرقابل‌انکار میزبانی روز عروسی خود در یک باغ تالار این است که می‌توانید زمان بین پایان مراسم و شروع پذیرایی خود را در باغ سپری کنید. میزبانی یک مراسم در باغ تالار، زمان کافی را برای عکس‌ها و اختلاط با مهمانان فراهم می‌کند.

با چند ساعت غوطه‌ور شدن در محیط آرام باغ، مهمانان می‌توانند در زیر سایه درختان معاشرت کنند، بنشینند، استراحت کنند و عشق خود را ابراز کنند.

درباره چرایی انتخاب باغ تالار برای برگزاری مراسم در آن دلایل زیادی وجود دارد که سعی شده در این مقاله به برخی از آن‌ها اشاره کرد. ما در این مقاله به زیبایی محیطی، آب‌وهوای مناسب، اینکه چقدر می‌تواند برای عکاسی عروسی به شما کمک کند و البته فضایی دل‌نشین و صمیمی برای مهمانان پرداختیم که امیدواریم از آن استفاده کرده باشید.

باغ تالار شاتو د ورسای میزبان مراسم‌های شما

باغ تالار شاتو د ورسای یکی از تشریفاتی‌ترین و بهترین باغ تالارهای سطح تهران است که در احمدآباد واقع‌شده و میزبانی مراسم‌های شما را به بهترین شکل انجام می‌دهد. این مجموعه توانایی پذیرایی از مهمانان شما در محیط بسیار زیبا و دل‌نشین باغ ورسای دارد. این مجموعه به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی مناسب دارای آب و هوایی بسیار مطلوب است و با داشتن لوکیشن های متعدد عکاسی کار شما را در از این بحث راحت می‌کند
باغ تالار ورسای – *رضایت شما تضمین شده است*